Uydu Anten Servisi

Anten Servisi
Uydu Anten Servis Hizmeti

Uydu Anten Servisi Dijital uydu yayınlarının (yerli, yabancı) kesintisiz izlenebilmesi düzgün montajı yapılmış çanak antenden uydu alıcısına gelen sinyal kalitesinin yüksek değere sahip olmasıyla izlenilebilir. Eğer televizyonunuzda sinyal yok hatası alıyorsanız veya yayın kanallarının da parazitlenme oluyorsa uydu anten sisteminizde bir sorun olduğu anlaşılmalıdır. Hemen bizimle iletişime geçip çözüm yoluna gidebilirsiniz.

Uyducu

Uyducu servis hizmetleri
Uyducu Uydu anten işlerini yapar.

Uyducu Türkiye den yayınları izlenebilen uyduların Televizyona aktarılması için gerekli donanım parçalarını birleştiren ve bunların montajını uygun bir yere gerçekleştiren uyducu ayarlanması gereken uydunun yönünü uydu yön bulma cihazı kullanıp bulur ardından kalite seviyesini yükseltemek için çanak antenin ince ayarlarını yaparak anten kalosu aracılığı ile televizyon ekranına ulaşmasını sağlar.

Çanak anten kurulumu

Çanak anten montajı
çanak anten kurulum hizmetleri

Çanak anten kurulumuAnten kurulumu hassasiyet gerektirir, Çanak anten ayarı yaparken en iyi çanak anten seçilmeli çanak anten Lnb ve receiver uydu kablosu diğer etkenlerdir. Uydu anten montajı yapılırken sert bir zemin seçilmeli balkona çanak anten montajı yaparken yön iyi hesaplanmalı uydu kablosunun rgu6 olarak seçilmeli, uydu anten fiyatlarını antenci belirlememekte uydu anteni mağazalarında satılan değişik ebatta ki çanak antenlere göre fiyatlar belirlenmektedir. En ucuz çanak anten erken paslanır.

Merkezi uydu sistemi

Merkezi uydu anten sistemi

Merkezi uydu sistemi Merkezi uydu sistemlerin de daire sayısına göre uydu santrali seçilir. Uydu santrali fiyatları uydu santral cihazının marka ve modeline göre değişiklik gösterir. Merkezi uydu sistemi ayarı profesyonel uyducu tarafından yapılır. Merkezi anten sisteminde tek çanak anten den Horbird uydusu, Astra uydusu, Türksat uydusu, Sirius uydusu uydu yayınları alınabilir. İstanbul bölgesinde uydu ayarında uydu sinyallerinin kaliteli gelmesi için çanak antenin 120’lik çanak anten, 80’lik çanak anten, 150,lik çanak anten, mini çanak anten seçilmeli bu motorlu çanak anten de olabilir. Uydu arızası meydan geldiğinde uydu servisi tarafımızdan uydu sinyali ayarlanır. Tv uydu alıcısı recevier kanal sıralaması Türksat uydu yayınları, hordbird uydu yayınları, astra uydu yayınları, sirius uydu yayınları hdmi uydu alıcısında sıralanarak uydu yayınları tv montajı yapıldıktan sonra en kaliteli uydu alıcısı nextsatar uydu alıcısı, goldmaster uydu alıcısı, trident uydu alıcısı, neta uydu alıcısı, vestel uydu alıcısı tarafından izlenebilir. merkezi uydu, çanak montajı, uydu anteni, uydu anten kurulumu

Uydu Anten Servisi
Etiketlendi:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara