Kumanda çeşitleri

Kumanda çeşitleri

Kumanda çeşitleri Televizyon ve uydu alıcısı kumandaları hayat konforunu arttırdığından bizler için vazgeçilmezdir. Firmamız stoklarında bulunmaktadır. Arızalı kumandanın resmini veya kullanmış olduğunuz Televizyon ve uydu alıcısının marka ve model numarasını telefon, mail yolu ile firmamıza ilettiğiniz takdirde tarafınıza kumanda gönderimi yapılmaktadır.

Akıllı kumanda çalışmıyor

Tv akıllı kumanda çalışmıyor

Akıllı kumanda çalışmıyor Televizyonun akıllı uzaktan kumandası ile ilgili sorun yaşıyorsanız aşağıdaki adımları uygulamalısınız;

1- Akıllı uzaktan kumanda pilini yenisi ile değiştirin
2- Uzaktan kumandanın ışın gözünün önünde herhangi bir engel olmadığı kontrol edilmeli
3- Akıllı uzaktan kumandanın herhangi bir tuşuna 5 saniye basılı tutun
4- Kumandanın Televizyon modunda olduğu kontrol edilmeli
5- Akıllı kumanda devre kartı arızası oluşmuş olabilir
Tüm seçenekleri deneyip hala Akıllı uzaktan kumandanız çalışmıyor‘sa kumandanın tamir olması yada yenisi ile değiştirilmesi gerekiyor.

Evrensel Kumanda

Evrensel kumanda nedir

Evrensel KumandaEvrensel uzaktan kumanda Televizyon, uydu alıcıları ve dijital video disk oynatıcılar için tasarlanmış uzaktan kumanda eden elektronik cihazlardır. Evrensel kumanda üzerinde bulunan tuşlar yardımı ile dilenildiği gibi kullanılabilen yapıya sahiptirler. Çoklu komutları yürütebilen programlanmış dizi makrolarını kullanabilir. Kızılötesi klonlama teknolojisi tanıtımı yapılacak cihaza eşleştirme yapılarak tanıtılması mümkündür.

Tıkla Ara